Filosofija

Šioje vietoje supranti, ką reiškia „einam tapas ir vyno“ geriausiai. Vyno barą, kurį jau galima vadinti vyno restoranu, „Somm“ atidarė trys bendražygiai ir draugai – vienas geriausiai vertinamų šalies šefų Egidijus Lapinskas ir du vieni geriausių ir žinomiausių Lietuvos someljė, Arminas Darasevičius ir Narimantas Miežys. Egidijus, beje, nors ir yra atsakingas už trijų kitų savo ir Armino restoranų virtuves, „Somm“ virtuvėje sukasi pats. Kai susiburia tokia komanda ir vyno baras pasiūlo tokį meniu, Gero maisto akademijos narių nuomone, ši vieta šiemet yra verta būti tarp geriausių šalies restoranų.

line

Paslaugos

SOMM komanda visuomet pasiruošusi savo svečiams pasiūlyti:
· „A la carte“ vakarienes
· Degustacines SOMM vakarienes (siūlomi žuvies arba mėsos meniu, o prie kiekvieno iš 4 patiekalų siūlomas ir mūsų someljė priderintas vynas)
· Degustacines vyno vakarienes su vizituojančiais vyndariais ir jų gaminamais vynais
· Vyno degustacijas pagal Jūsų pasirinktą temą
· Vyno ir maisto derinimo vakarienes
· Galime pasiūlyti atskiras erdves privatiems vakarams, gimtadienio šventėms ar draugų susibūrimams


Vynai


Mes didžiuojamės savo vyno sąrašu. Norime juo pasidalinti ir parodyti skirtingų šampanų bei putojančių vynų pasirinkimą. Norime būti prancūziškų, itališkų ir austriškų vynų ambasadoriais. Mes tikime vynais, kupinais charakterio, kompleksiškumo, sunokimo ir elegancijos. Mūsų maisto meniu yra koncentruotas bet ir įvairialypis. Jį atnaujiname kasdien, o maistas puikiai dera su vynais.


Rezervavimas


Kada ir keliese?
Kontaktinė informacija


Galerija

 

Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider

Kontaktai

Lauksime Jūsų skambučių ir laiškų...
Please fill in all of the required fields

TELEFONAS

+370 684 64622

EL.PAŠTAS

info@somm.lt

ADRESAS

Pylimo 21, Vilnius 01141